Heel wat aandacht voor kunst en cultuur, ook na schooltijd
Super goede school, waar het kind centraal staat. (Fayrouz B.)

Wie is wie

Beleidsteam

  • Sven Van Grembergen Directeur
  • Jasmine Lauwers Zorgcoördinator
  • Lieselotte Zwaan Coördinator kleuterschool
  • Bruno Trogh Coördinator lagere school

Administratief personeel

  • Lieselotte Zwaan Leerlingenfacturatie-verzekeringen
  • Nancy Walschaerts Administratieve medewerker
  • Mimo Reynaert ICT-coördinator
  • Jo Van Holder ICT-medewerker (website / facebook)

Onderhoudspersoneel

  • Oleg Sokolov Onderhoud / klusjesman
  • Gerda Verhoeven Onderhoud

Leerkrachten kleuterschool

  • Sanne Aerts Onthaalklas A
  • Ann Van Echelpoel Onthaalklas A
  • Jo Van Holder Onthaalklas A (kinderverzorgster)
  • Inneke Verschueren Onthaalklas B / zorgondersteuning
  • Lies Loneux 1ste kleuterklas A
  • Ann Peters 1ste kleuterklas B
  • Tine Hermans 2de kleuterklas A
  • Kaat De Wachter 2de kleuterklas B (interimaris tot eind november)
  • Nele Smets 2de kleuterklas B
  • Kelly Van Craen 3de kleuterklas A
  • Marc De Win 3de kleuterklas B
  • Marlies De Gols Vlinderleerkracht kleuterschool / 1ste leerjaar A + B
  • Erika Barmans Taalontwikkeling & MUVO
  • Brenda Van Dessel Lichamelijke opvoeding

Leerkrachten lagere school

  • Marlies De Gols Vlinderleerkracht kleuterschool / 1ste leerjaar A + B
  • Leen Tange 1ste leerjaar A
  • Lieve Van Bogaert 1ste leerjaar B
  • Els Spruyt 1ste leerjaar B / 3de leerjaar A / MUVO-atelier
  • Tim Vanhooreweghe 2de leerjaar A
  • Magali Van Maele 2de leerjaar A (interim juf Melissa vanaf 1 september) / 4de leerjaar A (interim bevallingsverlof juf Marik)
  • Eveline Aerts 2de leerjaar B
  • Marc Baert 3de leerjaar A
  • Jimmy Luyckx 3de leerjaar B
  • Marik Van Poppel 4de leerjaar A
  • Inge Kiekens 4de leerjaar B
  • Vinciane Huyghe 4de leerjaar A / 4de leerjaar B / zorg
  • Julie Laurens 5de leerjaar A
  • Lutgart De Borger 5de leerjaar B
  • Priscilla Verschueren 6de leerjaar A
  • Peter De Cuyper 6de leerjaar B
  • Bruno Trogh 6de leerjaar B / zorg
  • Els Schobben MUVO / zorg
  • Koen Schiepers MUVO
  • Janneke De Concink Lichamelijke opvoeding
  • Karen Keppens Lichamelijke opvoeding
  • Brenda Van Dessel Lichamelijke opvoeding

Toezichters

  • Marc Van Win Coördinator brede school