Super goede school, waar het kind centraal staat. (Fayrouz B.)

Wie is wie

Leerkrachten kleuterschool

  • Vinciane Huyghe Onthaalklas
  • Hanne Holvoet Onthaalklas (dinsdag -en dondernamiddag)
  • Lies Loneux 1ste kleuterklas A
  • Inneke Verschueren 1ste kleuterklas B (maandag, dinsdag en woensdag om de 2 weken)
  • Sanne Aerts 1ste kleuterklas B (fijn bevallingsverlof)
  • Anna Boons 1ste kleuterklas B (woensdag om de twee weken, donderdag en vrijdag)
  • Nele De Landtsheer 2de kleuterklas A (vervanging van Tine)
  • Nele Smets 2de kleuterklas B
  • Kaat De Wachter 2de kleuterklas B (dinsdag- en donderdagnamiddag)
  • Kelly Van Craen 3de kleuterklas A
  • Lieselotte Zwaan 3de kleuterklas A (op woensdag)
  • Ann Peeters 3de kleuterklas B

Leerkrachten lagere school

  • Leen Tange 1ste leerjaar A
  • Lieve Van Bogaert 1ste leerjaar B
  • Kaat De Wachter 1ste leerjaar A +1ste leerjaar B
  • Tim Vanhooreweghe 2de leerjaar A
  • Eveline Aerts 2de leerjaar B
  • Marc Baert 3de leerjaar A
  • Els Spruyt 3de leerjaar A (op vrijdag)
  • Jimmy Luyckx 3de leerjaar B
  • Marik Van Poppel 4de leerjaar A
  • Inge Kiekens 4de leerjaar B
  • Peter De Cuyper 5de leerjaar A
  • Bruno Trogh 5de leerjaar B
  • Janneke De Coninck 5de leerjaar B (op vrijdag)
  • Els Schobben Graadklas
  • Marc De Win Graadklas
  • Priscilla Verschueren 6de leerjaar A
  • Julie Laurens 6de leerjaar B

LO team

  • Brenda Van Dessel Lichamelijke opvoeding (kleuterschool) + zwemmen (lagere school)
  • Karen Keppens Lichamelijke opvoeding (lagere school)
  • Janneke De Coninck Lichamelijke opvoeding (lagere school)

MUVO team

  • Els Schobben MUVO leerkracht
  • Koen Schiepers MUVO leerkracht
  • Erika Barmans MUVO leerkracht

Zorgteam

  • Jasmine Lauwers Zorgcoördinator (OK tot 4L) (fijn bevallingsverlof)
  • Tine Hermans Zorgcoördinator OK tot 4L
  • Els Schobben Zorgcoördinator (3de graad)
  • Hanne Holvoet Zorgondersteuning kleuterschool
  • Anna Boons Zorgondersteuning kleuterschool
  • Jo Van Holder Kinderverzorging onthaalklas + 1ste kleuterklas
  • Erika Barmans Muziektherapie
  • Caroline Jeurissen Zorgondersteuning (1ste graad)
  • Kaat De Wachter Zorgondersteuning (1L)
  • Melissa Van de Merckt Zorgondersteuning (2L + 3L)
  • Els Spruyt Zorgondersteuning (3L + 4L)
  • Eveline De Bock Zorgondersteuning (4L)
  • Ellen Storms Zorgondersteuning (ICT 3de graad)

Administratief personeel

  • Fiona De Backer Administratief medewerker
  • Jo Van Holder Onthaal + ICT-medewerker (website / facebook)
  • Nancy Walschaerts Personeelsadministratie
  • Mimo Reynaert ICT-coördinator
  • Ann Van Echelpoel veel beterschap

Onderhoudspersoneel

  • Gerda Verhoeven Onderhoud
  • Oleg Sokolov Schoolstraat + onderhoud

Beleidsteam

  • Sven Van Grembergen Directeur
  • Lieselotte Zwaan Coördinator kleuterschool – aanspreekpunt schoolrekeningen
  • Jasmine Lauwers Zorgcoördinator (OK tot 4L) (fijn bevallingsverlof)
  • Koen Schiepers Coördinator lagere school

MUVO atelier

  • Anna Boons MUVO atelier na schooltijd
  • Fayrouz Bensiali MUVO atelier na schooltijd
  • Marc De Win MUVO atelier na schooltijd

Toezichters

  • Ahmed Toezicht
  • Alfred Toezicht
  • Anita Toezicht
  • Diane Toezicht
  • Erwin Toezicht
  • Fatiha Toezicht
  • Fayrouz Toezicht
  • Flora Toezicht
  • Greet Toezicht
  • Kelly Toezicht
  • Line Toezicht
  • Louisa Toezicht
  • Marina Toezicht
  • Mieke Toezicht
  • Nely Toezicht
  • Nissane Toezicht
  • Soraya Toezicht