Super goede school, waar het kind centraal staat. (Fayrouz B.)

Pyjamadag!

 • 7 maart 2022
 • Onthaalklas
 • 1ste kleuterklas
 • 2de kleuterklas
 • 3de kleuterklas
 • 1ste leerjaar
 • 2de leerjaar
 • 3de leerjaar
 • 4de leerjaar
 • 5de leerjaar
 • 6de leerjaar

Vrijdag 11 maart 2022 is het de Nationale Pyjamadag van Bednet. En onze school doet mee. Dit jaar staan we stil bij de leuke momenten die je beleeft op school. Want dankzij Bednetzijn zieke kinderen mee met de les, maar ook met al de rest.

Vrijdag 11 maart 2022 is het de Nationale Pyjamadag van Bednet. En onze school doet mee. Dit jaar staan we stil bij de leuke momenten die je beleeft op school. Want dankzij Bednetzijn zieke kinderen mee met de les, maar ook met al de rest.

Daarom mogen de leerlingen op Pyjamadag in pyjama of onesie naar school komen. Kleutertjes graag niet in een onesie, zodat het toiletbezoek vlot kan verlopen.

Door mee te doen steunen we alle zieke kinderen en maken we Bednet mee bekend.

P.S. Hebt u vragen over deze ludieke actie?

pyjamadag@bednet.be www.bednet.be/pyjamadag