Super goede school, waar het kind centraal staat. (Fayrouz B.)

(Groot)ouders gezocht voor ondersteuning op school

  • 19 november 2020
  • Algemeen

Een warme oproep voor helpende handen..

Beste (groot)ouders,

In de huidige schoolcontext doen er zich geregeld situaties voor waarin leerkrachten of andere personeelsleden een tijdje uitvallen (o.a. door verplichte quarantaine). Ouders kunnen de school hierbij helpen, zodat de school geen klasbubbels moet mengen. Er zijn verschillende taken waarbij vrijwilligers (ouders, grootouders (jonger dan 65)) kunnen inspringen. 
Waarover gaat het: 

Deze maatregelen zijn besproken met en goedgekeurd door de preventieadviseur. Deze helpende handen zijn in code oranje ‘essentiële derden’, omdat je zo mee onze school veilig houdt. Je houdt je, net als onze personeelsleden aan alle geldende maatregelen: mondmasker, handhygiëne en 1.5 m afstand van andere volwassenen. Onze lokalen zijn goed verlucht.

Zie jij een van deze taken zitten en heb je momenteel een beetje tijd vrij? Geef dan zeker een seintje via oudersenschool@umbasis.be

Kan je slechts 1 keer komen helpen? Geen probleem, echt alle hulp is welkom, zelfs al is het eenmalig! 

Bij interesse: stuur je naam, naam+klas van je kind, welke taak je zou willen opnemen + dagen en tijdstippen waarop je beschikbaar bent. We houden je dan verder op de hoogte van het vervolg.